Nazender’de ‘Yazıcı’ dönemi

Nazilli Engelliler ve Engellilere Destek Verenler Derneği’nde (NAZENDER) yapılan seçim sonucunda Tayfun Yazıcı başkanlığa seçildi.

reklam
30 Mayıs 2016 0
reklam

123

Eşref ÖZBAĞCI-Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ- Kısa adı NAZENDER olan Nazilli Engelliler ve Engellilere Destek Verenler Derneği 4.Genel Kurulu’nu yaptı. 161 üyesi bulunan derneğin genel kuruluna 65 üye katıldı. Engelliler İletişim Merkezi’nde gerçekleşen genel kurulda iki başkan adayı yarıştı. Muhammet Gürkan’ın 14 oy aldığı seçimde Tayfun Yazıcı 51 oy olarak Nazilli Engelliler ve Engellilere Destek Verenler Derneği’nin yeni başkanı seçildi. Genel kurulun ardından açıklama yapan başkan Tayfun Yazıcı, ” Öncelikle buraya gelip seçime katılan tüm üyelere teşekkür ediyorum. Amacımız Nazilli’de büyük bir toplumsal güç oluşturmak. NAZENDER olarak bundan sonraki ilk hedefimiz derneğimizin üye sayısını çoğaltarak Nazilli ve çevresindeki köylerde yaşayan tüm engelli kardeşlerimize hizmet etmek olacak” dedi.

Öte yandan genel kurul öncesi dernek üyeleri ve aileleri için düzenlenen sucuk ekmek etkinliği büyük beğeni topladı. Dernek üyeleri, etkinlikte bol bol hatıra fotoğrafı çekildi.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam