Nazilli 2’ye bölündü

Nazilli’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 96. Yıldönümü iki dev konserle kutlandı. İstasyon Meydanı’nda gençler Teoman ile coşarken Belediye Meydanı’nda TRT’nin Alaturka Akşamlar programı kulakların pasını sildi.  Nazillili vatandaşlar iki konsere de ilgi gösterdi.

06 Eylül 2018 - 15:43 0
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın- NAZİLLİ- Nazilli’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 96. Yıl dönümünde ilçede iki büyük konser düzenlendi. Nazilli Belediyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin organizasyonu halkı ikiye bölerken şehirde tam bir festival havası yaşandı.

İstasyon Meydanı’nda Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği programda Rock yorumcusu Teoman sahne aldı. Teoman konserine daha çok gençlerin katıldığı görülürken İstasyon meydanındaki kalabalık büyük coşku yaşadı.

Bir saat sonra Nazilli Belediyesi’nin Belediye Meydanı’nda düzenlediği etkinlikte ise TRT Müzik’in Alaturka Akşamlar programı vatandaşlara hitap etti. Türk halk müziği ve Türk sanat müziği eserlerinin okunduğu programda İsmail Özkan, Oktay Ertuğrul ve Çiğdem Gürdal sahne aldı. Konser TRT Müzik’ten canlı olarak yayınlandı. Belediye Meydanı’ndaki kalabalık, Teoman’ı aratmadı.

PROTOKOL ALATURKA AKŞAMLARDA

İlçe protokolü ise Nazilli Belediyesi’nin düzenlediği konsere katılmayı tercih etti. İlçe Kaymakamlığı’na vekaleten bakan Sultanhisar Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akif Dönertaş, siyasi partilerin temsilcileri, oda başkanları ve muhtarlar Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a eşlik etti.

BÜYÜKŞEHİR TEOMAN’LA

Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği Teoman konserinde ise Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na yalnızca CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve CHP ilçe örgütü eşlik etti.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-