Nazilli basını her şeye rağmen yılmadı!

Nazilli’de sürdürülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen şüphelilerin yargılandığı davaları takip eden gazeteciler, zorlu çalışma koşullarına rağmen görevlerinin başından ayrılmadı. Sabahlara kadar süren davaları takip ederken yorgun düşen basın mensuplarının uykuyla savaşı, ortaya ilginç görüntüler çıkardı.

reklam
04 Ağustos 2016 0
reklam

1

Mustafa ÇELİK/Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ- 15 Temmuz darbe girişiminin ardından FETÖ/PDY yapılanmasına karşı başlatılan operasyonları takip ederek vatandaşın haber alma hakkını yerine getiren Nazilli basını, zor bir sınavı daha geride bıraktı.

34 iş adamının yargılandığı ve kamuoyunun sonucunu merakla beklediği davayı takip eden basın mensupları, günlerdir süren yorgunluğa rağmen adliye çevresinde adeta kamp kurdu.

2

Sabaha kadar süren duruşma esnasında aralarında İHA muhabiri Veysel Karahan, Nazilli Havadis Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ali Cintosun, Nazilli Turkuaz Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ömer Duran ile Aydın Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni Erdal Savaş ve aynı kurumda muhabir olarak çalışan Mustafa Çelik’in bulunduğu gazeteciler, gece 04.00 sularında uykuyla verdikleri mücadelede yenik düştü.

3

Buldukları yerde kısa bir uyku kaçamağı yapan gazetecilerin objektiflere yansıyan görüntüleri ise ortaya ilginç manzaralar çıkardı.

 

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam