Nazilli Belediyesi Gül Takdim Etti

Nazilli Merkez ve tüm mahallerinde Ramazan Bayramı nedeniyle vefat eden yakınlarını mezarları başında ziyaret etmek isteyen vatandaşlara Nazilli Belediyesi görevlilerince gül dağıtıldı.

reklam
04 Temmuz 2016 0
reklam

123

Yakınlarının kabirlerine gelen vatandaşlara çiçek takdiminde bulundu

Yakınlarına dua edip mezarlarına çiçek koymak için kabir ziyaretine gelen vatandaşa,  Nazilli Belediyesi tarafından çiçek dağıtıldı. Ramazan Bayramı dolayısı ile Arife günü mezarlıklara akın eden vatandaşlara mezarlık kapılarında görevlendirilen Nazilli Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Personeli tarafından gülleri takdim edildi. Yakınları tarafından ziyaret edilememiş kabirlerin üzerlerine de yine görevli personel tarafından güller konularak sahipsiz bırakılmadı. Mezarlıklardaki çiçek dağıtımlarında mezarlıkları ziyarete gelen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alcık’da yakınlarının kabirlerine gelen vatandaşlara çiçek takdiminde bulunurken şehit ve gazi mezarlarını,  merhum eski dönem belediye başkanları ile merhum gazetecilerin kabirlerini ziyaret ederek gül bıraktı. Alıcık her kabrin başında merhumların ruhlarını şad eylemek için dualar okudu.

1234

-Alıcık, “ölmüşlerimizin ruhları şad mekânları cennet olsun”

Başkan Alıcık Ramazan Ayı içerisinde arife günü yakınlarının kabirlerini ziyaret edecek olan vatandaşların rahatlıkla ziyaretlerini yapabilmeleri için mezarlıklarda gerekli tüm çalışmaların yapıldığını belirterek, “Tüm hazırlıklarımızı zaten önceden tamamladık. Mezarlık ziyaretine gelen vatandaşlarımıza yakınlarına dualarını okurken kabirlerine çiçek koymaları için mezarlık kapılarında kurduğumuz stantlarda gül hediye ettik. Ayrıca bunun yanında mezarlıklarda kurulu olan merkezi sistem ile gün boyu Kur’an-ı Kerim okutuldu. Yüce Rabbim tüm ölmüşlerimizin ruhlarını şad mekânlarını cennet eylesin.  Yapılan ziyaretler ve duaları da kabul eylesin” dedi.

-Nazilli Belediyesi otobüsleri dönüşümlü olarak servis yaptı

Nazilli Merkez ve mahallelerdeki Mezarlıklara yakınlarının kabirlerini ziyarete gelen vatandaşlar, Mezarlıkların temiz ve düzenli görünümleri ve kendilerine takdim edilen güller için Nazilli Belediyesine ve Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a teşekkürlerini bildirdi. Nazilli Belediyesi ayrıca kabirlerini ziyaret edecek vatandaşların mezarlıklara ulaşabilmeleri için ücretsiz olarak Nazilli Belediyesi otobüsleri ile dönüşümlü olarak belirlenen güzergahlar üzerinden servis yaptı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam