NAZİLLİ BELEDİYESİNDE FETÖ/PDY OPERASYONU

Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ve Paralel Devlet Yapılanması’na (PDY) karşı yürütülen çalışmada Nazilli Belediyesinde çalışan 3 personelin açığa alındığı öğrenildi.

reklam
12 Ağustos 2016 1
reklam

15 Temmuz darbe girişiminden sonra ülke çapında Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ve Paralel Devlet Yapılanmasına (PDY) karşı başlatılan operasyonlar kapsamında Nazilli Belediyesinde çalışan 3 personelin açığa alındığı öğrenildi.

DSC_3873

Edinilen bilgiye göre, Bilgi İşlem Servisinde çalışan Ali T., Fen İşlerinde görevli İsmail G. İle Fen İşleri eski müdürü Halil İ.T’nin  yapılan inceleme sonucunda açığa alındığı ileri sürüldü.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Serkan YILMAZ

H.A yokmu açığa alınanların içinde ? Belediye başkanımız talimat vermiş “içimizdeki FETÖ cüleri temizleyin “demiş. ilginc bir talimat . çok süratli bir değişim .unutmadan bilboardlardan meral hanimin resmi ve başbakan meral sloganı indirilip sayın Bahçelinin resmi konunca daha gerçekci ve milliyetçi olmuş .Sanki amerika kokuyordu onceden .Boşuna demiyor başkan ben partiler üstüyüm diye .Bu kez keser döndü sap döndü gün geldi hesap döndü sanki

reklam

reklam