Nazilli Belediyespor, yeni sezona merhaba dedi

Kulüp tarihinin 50. yılına şampiyonluk parolasıyla giren Nazilli Belediyespor, Esat Ergüler Tesisleri’nde yapılan bayramlaşma töreninin ardından 2016-2017 sezonunun ilk antrenmanını yaptı.

reklam
09 Temmuz 2016 0
reklam

1234
Mustafa ÇELİK/Aydın Haber Ajansı- NAZİLLİ-
Yeni sezon hazırlıklarına start veren Nazilli Belediyespor, Esat Ergüler Tesisleri’inde toplandı. Antrenman öncesi bayramlaşma töreni yapıldı. Bayramlaşmaya Kulüp Başkanı Murat Kaplan, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet, futbolcular, basın mensupları ve taraftarların katıldı. Bayramlaşma sonrası konuşan Kaplan, “ Bayram vesilesiyle bugün burada tüm camia toplandık. yeni sezonu bu güzel günde açtık. İnşallah Nazilli Belediyespor’umuz için şampiyonluk senesi olur. Hepiniz bayramı mübarek olsun.” Dedi. Töreninden ardından dualar eşliğinde kurban kesildi. Siyah beyazlılar da sonra sahaya geçerek teknik direktör Cüneyt Biçer yönetiminde sezonun ilk antrenmanı gerçekleştirdi.

123

Teknik direktör Cüneyt Biçer, yeni sezonun Nazilli Belediyespor camiasına hayırlı olmasını dileyerek yeni transferleri ve takımı değerlendirdi. Biçer, “ takımda bulunan oyuncuların hepsi değerli oyuncular tüm amacımız bu çocukları takım haline getirebilmek. Oyuncularımızda elimizden geldiği kadar en iyi verimi almak istiyoruz.” dedi. TFF 2. Lig Beyaz Grubu değerlendiren Biçer, kağıt üzerinde takımları değerlendirmenin yanlış olduğunu ve tüm takımların gücünün maçlar başladıktan sonra belli olacağını belirterek diğer takımlara göre tam kadro ve sezonu daha erken açmalarının kendilerini avantajlı duruma geçirdiğini ifade etti.

12345

Yeni sezonu ve transferleri değerlendiren Nazilli Belediyespor Basın Sözcüsü Özgen Türker, “Teknik ekibimizin ve scout ekibimizin bize verdiği isimlerin hepsinin transferlerini tamamladık. transferlerimizin hepsi geçtiğimiz sezonu başarıyla tamamlamış çocuklar. 50. Yılımızda yönetimi, futbolcusu, taraftarı ve basınla kenetlenip şampiyon olmak istiyoruz.” dedi. Türker, taraftarın bu takımı son ana kadar canı gönülden desteklemelerinin gerektiğine de vurgu yaptı.

123456

Siyah beyazlı yönetim ve futbolcular hep birlikte basın mensuplarına poz verirken “şampiyon olacağız” mesajını verdi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam