Nazilli Belediyespor’da artçı sarsıntı!

Nazilli Belediyespor, iki önemli isimle yolları ayırdı. Basın sözcüsü Özgen Türker, Tesislerden Sorumlu İdareci Murat Dilmen ve Scout ekibinden Cahit Sevim ile sözleşmelerin karşılıklı olarak fesih edildiğini duyurdu.

reklam
21 Ekim 2016 0
reklam

123

Nazilli Belediyespor’da sular durulmuyor. Sezona şampiyonluk iddiasıyla başlayan siyah incilerde istenen sonuçların alınamaması sebebiyle oyuncuların kadro dışı bırakılması, kulüp menajerinin görevden uzaklaştırılması, teknik ekibin görevine son verilmesi gibi birçok hadise yaşanmıştı. Siyah beyazlı kulüpte bugün de iki önemli ismin görevine son verildi.

Nazilli Belediyespor Basın Sözcüsü Özgen Türker, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Nazilli Belediyespor Yönetim Kurulu’nun aldığı karar neticesinde Scout ekibimizden Cahit Sevim ile Tesislerden sorumlu profesyonel idarecimiz Murat Dilmen ile karşılıklı anlaşılarak sözleşmeleri fesih edilmiştir. Kendilerine bugüne kadar ki hizmetleri için teşekkür ederiz bundan sonraki yaşamlarında başarılar dileriz.” ifadelerini kullandı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam