Nazilli Belediyespor’da beklenen imza

Nazilli Belediyespor, Teknik Direktör Cüneyt Biçer ile nikah tazeledi.

reklam
25 Mayıs 2016 0
reklam

Eşref ÖZBAĞCI/Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ-Nazilli Belediyespor’da geçtiğimiz sezon 24. haftada göreve getirilen Cüneyt Biçer ile sözleşme yenilendi.
Nazilli Esat Ergüler Tesisleri’nde basın mensuplarına kapalı olarak düzenlenen imza törenine Nazilli Belediyespor Başkanı Murat Kaplan, Basın Sözcüsü Özgen Türker, Genel Kaptan Hakan Alıcık, As Başkan Hasan Güney, Muhasip Zafer Kun ve hukuk işlerinden sorumlu yönetici Özer İncegül katıldı.

123

Atılan imzaların ardından açıklama yapan Nazilli Belediyespor Basın Sözcüsü Özgen Türker, “Teknik Direktörümüz Cüneyt Biçer ile nikah tazeledik. Başarılı Hocamız ile kulübümüzün 50. kuruluş yılında istediğimiz arzuladığımız başarıları yakalayacağımıza dair inancamız tam. Yarından itibaren hocamızın verdiği rapor doğrultusunda iç ve dış transfere başlayacağız. Anlaşmamız camiamıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Siyah beyazlı kulüpte ikinci Kez teknik direktörlüğe getirilen Cüneyt Biçer, 23’üncü haftada oynanan Bandırmaspor maçının ardından görevden ayrılan Alaaddin Demizözü’den görevi devralmıştı.

Cüneyt Biçer daha önce Bucaspor, Muğlaspor, Kemalpaşa Belediyesi Ulucak Spor, Altay, Çankırıspor ve son olarak ta FBM Makine Balçova Yaşamspor takımlarını çalıştırdı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam