Nazilli Belediyespor’da bilet fiyatları belli oldu

Kulüp tarihinin 50. yılında, Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek olan Nazilli Belediyespor’da 2016-2017 sezonu kombine bilet fiyatları ve satış programı belli oldu.

reklam
11 Ağustos 2016 0
reklam

123
Nazilli Belediyespor yönetimi, 2016/2017 sezonunda geçerli olmak üzere kombine biletlerin fiyatını belirledi. Siyah beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre talep edilmesi halinde kapalı tribünde bulunan yaklaşık 2 bin koltuk kombine olarak satışa sunulacak. Açık tribünde ise kombine uygulaması olmayacak. Kombine bileti olmadan kapalı ve açık tribüne girmek isteyen taraftarlar maç öncesi gişelerden biletlerini temin edebilecekler. Siyah incilerin bu sezon oynayacağı maçlar için belirlenen kombine ve bilet fiyatları şu şekilde;

Şeref Tribünü Üst Bölüm: 500 TL
Üst Kapalı: 150 TL
Alt Kapalı: 120 TL

Kapalı Tribün: 10 TL
Açık Tribün: 5 TL

Siyah beyazlı kulübün basın sözcüsü Özgen Türker, yaptığı açıklamada “2016/2017 sezonunda kendi sahamızda oynayacağımız maçlarda kapalı tribünün tamamını kombine olarak taraftarımızın alımına sunacağız. Satışlar 10 gün içinde başlayacak ve kombine biletlerin satışı tesislerde yapılacaktır. Tüm taraftarlarımızı kulübümüzün 50. yılında kombine almaya davet ediyoruz. Gün Nazilli Belediyespor’a sahip çıkma, destek olma günüdür.” dedi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam