Nazilli Belediyespor’da forma savaşı kızıştı

Yaptığı flaş transferlerle sezona hazırlanan Nazilli Belediyespor’da ilk 11’de mücadele edecek futbolcular belli olmaya başladı. Cüneyt Biçer yönetiminde çalışmalarını aralıksız sürdüren siyah beyazlı camianın bugüne kadar oynadığı 5 hazırlık maçı dikkate alındığında, formaya en yakın isimler arasında yeni transfer Berkay Öztuvan dikkat çekiyor.

reklam
24 Ağustos 2016 0
reklam

123
Sezon hazırlıklarında artık son viraja giren Nazilli Belediyespor’da takım iskeleti şekillenmeye başladı. Yaptığı transferlerle kadrosunu güçlendiren siyah beyazlılar, Cuma günü aynı grupta yer alan Bucaspor karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bu maça kadar oynanan toplam 5 hazırlık maçı dikkate alındığında kendisine ilk 11’de en fazla yer bulan futbolcu Berkay Öztuvan oldu.

Sivas Belediyespor’dan transfer edilen 1992 doğumlu orta saha oyuncusu, sahaya çıktığı 4 hazırlık maçında göz doldurdu.

Berkay’ın yanı sıra, 5 hazırlık maçının üçünde ilk 11 şansı bulan Mehmet Ersavaş, M. Burak Taşdemir, Gökhan Dinçer, Serkan Yalçın ve Fatih Üge, performanslarıyla teknik patron Cüneyt Biçer’in gözüne girmeyi başardı.

Cuma günü kendi saha ve seyircisi önünde İzmir temsilcisi Bucaspor’u ağırlamaya hazırlanan Nazilli Belediyespor’un bu müsabakaya ideale yakın 11’le başlaması bekleniyor.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam