Nazilli Belediyespor’da gündem transfer

Nazilli Belediyespor’da sözleşmesi devam eden oyuncuların kendileri istemedikçe bir yere gidemeyeceğini söyleyen Özgen Türker, çıkartılan transfer dedikodularını yalanladı.

reklam
30 Mayıs 2016 0
reklam

123

Eşref ÖZBAĞCI/Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ-Nazilli Belediyespor’da gündem transfer. Öncelikle iç transfere yöneleceklerini kaydeden Basın Sözcüsü Özgen Türker, kaleci Metin’in eşinin doğum yapması nedeniyle bugün gerçekleşmesi planlanan görüşmenin önümüzdeki haftaya ertelendiğini kaydetti.

Yılmaz Özeren’in Ümraniyespor’a transfer olacağı söylentilerine de açıklık getiren Türker, “biz istemeden kimse bir yere gidemez” diyerek tartışmalara nokta koydu.

Özgen Türker ayrıca, başka bir takıma transfer olmak isteyen Nuh Aşkın ile takımdan ayrılmak istedikleri öğrenilen Zafer Özden ve Sabri Turgut’un hakkında da net konuştu; “Adı geçen oyuncuların hepsinin kulübümüzle olan sözleşmesi devam ediyor. Bizimle anlaşma sağlamadan hiçbir oyuncumuz başka bir kulübe gidemez.”

Öte yandan, Halil Zeybek ve Yüksel Kayaalp’in çarşamba günü Nazilli’ye gelerek transfer görüşmeleri yapacakları öğrenildi.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam