Nazilli Belediyespor’da şok ayrılık

Nazilli Belediyespor’un başarılı defans oyuncusu Nuh Aşkın, kulüple olan sözleşmesini karşılıklı olarak feshettiğini açıkladı. Geçtiğimiz günlerde kulüpten ayrılan Sabri Turgut’un ardından Nuh Aşkın’ın da veda etmesi siyah beyazlı camiayı sıkıntıya soktu.

reklam
01 Temmuz 2016 0
reklam

123

Dış transferde oyunculara tek tek imza attıran Nazilli Belediyespor, başarıyla geçen iç transfer görüşmelerinin ardından şok üstüne şok yaşıyor. Sabri Turgut’tan sonra savunmanın bir diğer önemli ismi Nuh Aşkın’da sözleşmesini feshettiğini sosyal medya hesabından duyurdu. İskelet kadroyu korumak isteyen ve transfer politikasını buna göre şekillendiren Siyah beyazlı kulüpte geçtiğimiz sezon defans hattını oluşturan iki oyuncunun da takımdan ayrılması tüm planları bozdu.
2345

“1 KİŞİ DIŞINDA HERKESE HAKKIMI HELAL EDİYORUM”

Nuh Aşkın, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ”Nazilli Belediyespor’la olan sözleşmemi bugün itibarıyla karşılıklı olarak feshettik. 1 kişi hariç herkese hakkımı helal ediyorum. Eski takım arkadaşlarıma yeni sezonda başarılar diliyorum.” dedi.

Geçtiğimiz sezon siyah beyazlı kulüpte 33 maça çıkan Nuh Aşkın, 1 gol kaydetmişti. Oyuncunun sözleşmesinin aniden feshedilmesi akılları karışırtırırken hakkını helal etmediği kişi merak konusu oldu.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam