Nazilli Büyük Güne Hazırlanıyor!

Nazilli Belediyespor kulüp başkanlığına seçildiği günden bu yana camia adına ortaya koyduğu performansla takdir toplayan Erdoğan eker, Pazar günü oynanacak büyükşehir Erzurum Belediyespor maçında ses getirecek bir buluşmaya öncülük etmeye hazırlanıyor.

06 Şubat 2017 - 15:54 1
reklam

Erdal SAVAŞ/Aydın Haber Ajansı/NAZİLLİ-Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Erdoğan Eker, Pazar günü oynanacak Büyükşehir Erzurum Belediyespor maçında kendi dönemlerine damga vuran birçok ismi maça davet etmeye hazırlanıyor.

Göreve geldiği günden bu yana birleştirici bir tavır takınan Eker, bu kapsamda daha önce siyah beyazlı kulüpte başkanlık yapan Esat Ergüler, Süleyman Bilgen, Aytekin Kaplan, Vahit Aysan, Engin Topçu, Hilmi Volaka, Nurettin Özkat, Ali Fuat Amasya, Kemal Uzunoğlu, Mehmet Kızılkaya, Hasan Güney, Cengiz Düzgün, Ziya Aksüt, ve Murat Kaplan gibi isimleri şeref tribününde ağırlamaya hazırlanıyor.

Nazilli Belediyespor’u hak ettiği noktaya taşıma adına camia olarak kenetlendiklerini belirten Erdoğan Eker, bunun sağlanmasında en büyük desteğin Haluk Alıcık tarafından verildiğini kaydetti.

Nazilli Belediyespor’un Aydın’a mal olmuş önemli bir marka değeri taşıdığını ifade eden Eker, “bu takım için geçmişte kim bir çivi çakmışsa hepsine şükran borçluyuz. Bizim Nazili’den başka gidecek yerimiz yok. İstedik ki, siyah beyazlı renklere hizmet etmiş tüm başkanları Pazar günü kendi sahamızda oynayacağımız Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor maçında şeref tribününde ağırlayalım. Bu nedenle kendilerine davette bulunmaya başladım. Bu kararın alınmasında en büyük pay onursal başkanımız Haluk Alıcık’a aittir. Kendisinin Nazilli Belediyespor için ortaya koyduğu gayret ortada” diyerek taraftarları Pazar günü tribünde yar almaya çağırdı.

 

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam