Nazilli fırsat kolluyor

Nazilli Belediyespor Başkanı Özgen Türker, “Ziraat Bankası’nın sunduğu fırsatı menfaatimize olursa değerlendiririz” dedi.

07 Ocak 2019 - 19:43 0
reklam

Mustafa Çelik/Manşet Aydın-NAZİLLİ Spor Toto Süper Lig takımlarıyla birlikte alt ligde mücadele eden kulüplere Ziraat Bankası’ndan müjdeli haber geldi. Mali açıdan sıkıntılı süreçten geçen kulüplerin borçlarının ödenmesi ve yapılandırılması konusunda Ziraat Bankası devreye girdi. TFF başkanı Yıldırım Demirören ile Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın’ın tüm kulüplerin borçlarının yapılandırılacağını açıklaması bekleniyor.
ÖNCE SÜPER LİG
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Özgen Türker, “Borç ödeme ve yapılandırmalar Süper Lig kulüplerinden başlayacak. 31 Ocak’a kadar bilançolar belirlenecek. Daha sonrasında 1-2 ve 3.Lig kulüplerine geçilecek” ifadelerini kullandı.
“DEĞERLENDİREBİLİRİZ”
Diğer kulüpler gibi borç batağında olmadıklarına dikkat çeken Türker, “Şartlara bakacağız. yapılandırılacak veya kulübün önünü kapatacak bir borcumuz yok. Ancak kulübümüzün menfaati doğrultusunda bir durum ortaya çıkarsa biz de değerlendirmek isteriz” dedi. Türker, “Mevcut futbolcularımıza borçlarımız var. Onları da bu hafta içerisinde ödemeyi planlıyoruz. Bunun yanında 50 bin TL SSK vergi borcumuz var ona da borç denilirse” şeklinde konuştu.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-