Nazilli polisi cinayeti engelledi!

Gece vardiyasında çalışırken kendisini arayan birinin uyarısıyla gittiği evinde eşini bir başka erkekle gören koca çılgına döndü. Öfkeli kocayı arayan şahsın aynı anda polisi durumdan haberdar etmesi yasak aşk cinayetinin önüne geçti. Emniyete götürülen şahısların, “biz iş konuşuyorduk” dediği öğrenildi.

12 Şubat 2017 - 11:26 0
reklam

Erdal SAVAŞ/Aydın Haber Ajansı/NAZİLLİ-Aydın’ın Nazilli ilçesinde karısını kendi evinde bir başka erkekle yakalayan koca çılgına döndü. Öfkeli kocadan hemen sonra eve giren polis, namus cinayetinin önüne geçti. Belediyede güvenlik görevlisi olarak çalıştıkları belirlenen Serkan D. (36) ile Ş.B.U (26) isimli erkek ve kadın, ifadelerinin alınması için emniyete götürüldü.

Edinilen bilgiye göre olay, Zafer Mahallesi 22. Sokak birinci katındaki dairede gece 23.30 sularında yaşandı. İddiaya göre, bir fabrikada gece vardiyasında çalışan N.U.(29)  isimli kocayı arayan kimliği belirsiz kişi, “karın seni şu anda evinde aldatıyor” ihbarında bulundu. Telefondaki şahsın söyledikleri karşısında çılgına dönen N.U. yanına birkaç arkadaşını alarak evine geldi. 20 dakika boyunca ısrarla kapının açılması için zile basan koca bir sonuç alamadı. Arkadaşlarıyla birlikte oturduğu apartmanın çevresini saran N.U., bu esnada kaçmaya çalışan evli ve iki çocuk babası Serkan D.’yi yakaladı. Büyük öfkeyle Serkan D.’ye vurmaya başlayan N.U., ihbar üzerine olay yerine gelen polisin müdahalesiyle etkisiz hale getirildi.  Bu esnada eve giren güvenlik güçleri bir çocuk annesi Ş.B.U.’yu ekip otosuna bindirerek kocasının saldırısından korudu.

İŞ KONUŞUYORDUK

Aldığı yumruk darbeleriyle yüzü kanlar içinde kalan Serkan D., emniyete götürüldükten sonra tedavisi için hastaneye sevk edildi. Burada yapılan muayenede Serkan D.’nin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenilirken, yüzünde darbelere bağlı şişlikler oluştuğu görüldü. Hastanedeki işlemlerin ardından karakola götürülen Serkan D.’nin, “biz iş konuşuyorduk” dediği öğrenildi.

Öte yandan, kocasını aldattığı öne sürülen bir çocuk annesi Ş.B.U.’nun, polis nezaretinde götürüldüğü emniyette ifade vermek için tutulduğu öğrenildi. Genç kadının burada, belediye mesai arkadaşı olan Serkan D. ile aralarında herhangi bir ilişki olmadığını söylediği iddia edildi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam