Nazilli ses getirecek gözaltılar!

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen Nazilli’de 15 Temmuz sonrası demokrasi nöbetlerinde destek olan esnaf ve sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

reklam
01 Eylül 2016 0
reklam

123

Ömer Özmen yaptığı açıklamalarda FETÖ/PDY operasyonlarının en yoğun bir şekilde devam ettiği ilçelerin başında gelen Nazilli’de önümüzdeki günlerde ses getirecek gözaltı ve tutuklamaların olabileceğini iddia etti. Özmen’in bu açıklaması sonrası ses getirecek isimler merak konusu oldu.

AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen 15 Temmuz darbe kalkışmasından sonra meydanlarda destek veren Uzun Çarşıdaki esnaflara ve bazı derneklere ziyaretlerde bulunarak teşekkür etti.
AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen, “Ciddi manada tutuklamalar var. Bu da bu yapının Nazilli’de nasıl yuvalandığını açık bir şekilde gösteriyor. Tabi önümüzdeki günlerde de bunların kökü kazınana kadar, kim olursa olsun gözünün yaşına bakılmaksızın bu operasyonlar devam edecek. Nazilli’de ses getirecek gözaltılar, tutuklamalar olabilir. Bu bütün Türkiye’de aralıksız devam edecek. 40 yıllık bir yapının 40 günde ortadan kalkmasını bekleyemezsiniz. Sorumlu vatandaşlık gereği bu yapıyla ilgisi, bilgisi olanların valiliğimizin internet sayfasında ‘Açık Kapı’ bölümüne bu yapıyla ülkesine ihanet edenlerin ihbar edilmesini bekliyoruz. Biz intikam duygusu ile değil, adalet duygusu ile hareket ediyoruz” şeklinde konuştu.
Başkan Özmen, konuşmasının devamında “Biz Nazilli’de esnaf ziyaretinden ziyade, 15 Temmuz Darbe girişiminden sonra nöbet sürecinde bize destek veren kardeşlerimizi ziyaret ediyoruz. Bu süreçteki birlik ve dayanışmanın inşallah bundan sonraki süreçte de devam etmesi için arkadaşlarımızla beraber hasbial ediyoruz, teşekkürlerimizi iletiyoruz kendilerine. Bu ziyaretlerimizi de bu sebeplerle yapıyoruz. Bu bağlamda sivil toplum kuruluşu ziyaretlerimizde olacak. Akşam da Nazilli ilçe yönetim kurulu toplantısına katılacağız. İnsanlarımız hiç düşünmeden, Cumhurbaşkanımızın talimatıyla anında meydanlara inip gözlerini kırpmadan tanklara, silahlara ve helikopterlere karşı gerçekten ciddi bir mücadele verdiler. Bu süreçte de bizlere düşen bu ruhu ayakta tutmak. Ülkemizin demokratik mücadelesine, hür iradesine saldıran tüm bu unsurlara karşı destek veren kardeşlerimize karşı bu birlikteliği devam ettirmekte bizim boynumuzun borcudur. Bu ziyaretlerimizi Efeler ilçemizde başlattık, şimdi Nazilli daha sonra da diğer ilçelerde devam edecek” dedi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam