Nazilli’de 2 komutan gözaltında!

Aydın’ın Nazilli ilçesinde paralel yapı ve darbe girişimi soruşturma kapsamında Garnizon Komutanı, Askerlik Şubesi ve ilçe Jandarma komutanı gözaltına alındı.

reklam
20 Temmuz 2016 0
reklam

NAZİLLİ'DE GARNİZON VE İLÇE JANDARMA KOMUTANI GÖZALTINDA

Nazilli’de darbe girişimi soruşturması kapsamında Garnizon Komutanı ve Askerlik Şube Başkanı Albay Ekrem Turan ile İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Baki Deniz gözaltına alındı. Emniyet Güçleri Askerlik Şubesi ve Garnizon Komutanlığı’na operasyon düzenledi. Operasyon sonucu İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Baki Deniz ile Garnizon Komutanı ve Askerlik Şubesi Başkanı Albay Ekrem Turan gözaltına alındı. Deniz ve Turan’ın savcılıktaki sorgu işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

AYDIN’IN NAZİLLİ İLÇESİNDE YÜRÜTÜLEN DARBE SORUŞTURMASI KAPSAMINDA GARNİZON KOMUTANI VE ASKERLİK ŞUBESİ ALBAY EKREM TURAN İLE İLÇE JANDARMA KOMUTANI BİNBAŞI BAKİ DENİZ (SOLDAKİ) GÖZALTINA ALINDI. (VEYSEL KARAHAN/AYDIN-İHA)

Akşam saatlerinde Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü’nde yaklaşık 2 saat arama yapan polis ekipleri, kurumdaki bazı bilgisayarları inceledi. Müdürlükte görevli ziraat mühendisi Hakan Ç. gözaltına alınarak ifadesinin ardından tutuklama istemiyle adliyeye sevk edildi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam