Nazilli’de artçılar devam ediyor!

Özgen Türker başkanlığındaki Nazilli Belediyespor’da çatırdamalar başladı.  Futbol Şube Sorumlusu Hakan Alıcık’ın ardından İkinci Başkan Mehmet Koşar da istifa etti.

02 Temmuz 2018 - 12:47 0
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Özgen Türker başkanlığındaki Nazilli Belediyespor yönetiminde çatırdamalar başladı. Geçtiğimiz günlerde özel sebepleri gerekçe gösteren Futbol Şube Sorumlusu Hakan Alıcık’ın istifasının artçı sarsıntıları devam ediyor. Yönetim içinde yaşanan fikir ayrılıkları nedeniyle, İkinci Başkan Mehmet Koşar da istifa etti. Bir dönem siyah beyazlı formayı terleten, 11 yıldır yönetim içerisinde yer alan ve 1 şampiyonluk yaşayan Koşar, yaptığı açıklamayla görevi bıraktığını duyurdu.

Nazilli Belediyespor’un geleceği için istifa kararı aldığını belirten Koşar, “Bu geç kalınmış bir durum aslında ancak oturup düşünmek istedim.Biz yıllardan beri Nazilli Belediyespor’un içinden gelen bir insanız. Yönetim olarak bir olmamız gerekiyordu ancak bunu başaramadık. Bizim haberimiz olmadan bir çok iş yapıldı. Ben merkeziyetçi düşünce nedeniyle bu kararı aldım. Ben değil biz olursak bu işin altından kalkabiliriz. Belediye Başkanımızı seviyoruz. Onun her zaman yanındayız. Ancak bu kararın hayırlı olacağını düşündüğümüz için böyle bir adım attık” ifadelerini kullandı.

Öte yandan, yönetimde istifaların önümüzdeki günlerde devam edeceği öğrenildi.

Siyah beyazlılarda üst üste yaşanan istifalar, camiada “olağan üstü kongre” düşüncesini akıllara getirdi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort