Nazilli’de beklenen son!

Nazilli Belediyespor’da Cüneyt biçer dönemi sona erdi. Kulüp Basın Sözcüsü Özgen Türker’in yaptığı açıklamada genç teknik direktöre siyah beyazlı camiaya verdiği katkılar nedeniyle teşekkür edilip başarılar dilendi.

reklam
17 Ekim 2016 0
reklam

123

SPOR SERVİSİ/Aydın Haber Ajansı/NAZİLLİ-Nazilli Belediyespor’de Teknik Direktör Cüneyt Biçer ile yollar ayrıldı. Sezon başında yapılan transferlerle gözünü şampiyonluğa diken siyah beyazlı camiada beklenen başarı ve istikrarın sağlanamaması Cüneyt Biçer’in sonu oldu.

Kulüp Basın Sözcüsü Özgen Türker vasıtasıyla duyurulan gelişmede Biçer ile yolların ayrıldığı belirtilirken bundan sonraki yaşamında kendisine başarılar dilenerek şu ifadelere yer verildi;

“Teknik Direktörümüz Cüneyt Biçer ve ekibiyle yapmış olduğumuz değerlendirme neticesinde karşılıklı anlaşma sağlayarak sözleşme feshi konusunda mutabık kalınmıştır. Cüneyt Biçer ve ekibine kulübümüze katkılarından dolayı teşekkür ederiz ve bundan sonraki spor yaşamlarında başarılar dileriz.”

FUTBOLCULARA AF GELDİ

Öte yandan, iki hafta önce formsuz oldukları gerekçesiyle süresiz kadro dışı bırakılan futbolcular Ali Akburç, Halil Zeybek ve Hüseyin Cankut Atasoy’un da affedildiği ve takımla çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam