Nazilli’de Bir işadamı gözaltında

Başarısız darbe girişiminden sonra Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ve Paralel Devlet Yapılanması (PDY) ile bağlantılı olduğundan şüphelenilen isimlere yönelik operasyonlar başladı. Nazilli’de 2 savcı ve 6 hakim ile başlayan süreç, gece yarısı bir iş adamının gözaltına alınmasıyla devam etti.

reklam
18 Temmuz 2016 0
reklam

123

Erdal SAVAŞ/Aydın Haber Ajansı/NAZİLLİ-Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) içerisinde Fethullahçı Terör Örgütüne (FETÖ) bağlı askerlerin kalkıştığı başarısız darbe girişiminden sonra Türkiye genelinde başlatılan operasyonlar kapsamında paralel devlet yapılanmasına finans sağladığı gerekçesiyle Nazilli’de bir iş adamı gözaltına alındı.

 Terörle mücadele ekiplerinin çok gizli yürüttüğü operasyon kapsamında H.D.T adındaki iş adamı, ani bir baskınla bulunduğu yerden alınarak emniyete götürüldü.

Geceyi emniyette geçiren iş adamı, sabah saatlerinde sağlık raporu almak için polis nezaretinde Nazilli Devlet Hastanesine getirildi.

Burada tamamlanan işlemin ardından tekrar emniyete götürülen iş adamının sorgulanmasının ardından hakim karşısına çıkartılması bekleniyor.

Güvenilir kaynaklardan edinilen bilgiye göre, gözaltına alma operasyonlarının artacağı öğrenildi.

 

 

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam