Nazilli’de Büyük İftar Sofrası

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Nazilli’de 3 ayrı noktada kurulan iftar sofralarına binlerce vatandaş katıldı. Birlik ve beraberlik içerisinde oruçlarını açan vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirerek başkan Çerçioğlu ve belediye personeline teşekkür etti.

reklam
14 Haziran 2016 0
reklam

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde kurduğu iftar sofraları devam ediyor. Ramazan Ayı boyunca devam edecek olan iftar sofraları üç ayrı noktada Nazillililerle buluştu. Ramazan Ayı’nın 8. gününde Nazilli 23 Nisan Parkı, Güzelköy ve Durasıllı Mahallelerinde kurulan iftar sofralarına Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Serdar Adanır, Nazilli İtfaiye Müdürü Yılmaz Tütüncüoğlu, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Necmettin Ünüvar, CHP Nazilli İlçe Başkanı Ali Deveci, Kadın Kolları Başkanı Serpin Kıntaş, Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

haberici (2)

Kurulan iftar sofralarında hep birlikte dua ederek oruçlarını açan vatandaşlar, “Eskiden olduğu gibi bir arada bulunmak ve böyle güzel bir ortamda iftar açmaktan çok memnunuz. Hem iftarımızı yaptık hem de arkadaşlarımızla, dostlarımızla sohbet etme imkanı bulduk. Bu vesileyle bizleri bir araya getiren Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’dan Allah razı olsun” diyerek organizasyonda emeği geçen belediye personeline teşekkür ettiler.

haberici (1)

Öte yandan yediden yetmişe her yaş ve kesimden vatandaşın katıldığı iftar sofralarının bir hafta boyunca 23 Nisan Parkı ve her gün Nazilli’nin iki farklı köyünde devam edeceği bildirildi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam