Nazilli’de çılgın proje!

Nazilli’de eski köy garajına yapılacak olan ikiz kuleler için çalışmalar başladı. İkiz kule inşaatı için hazır hale getirilen alandan sökülen parke taşları, Nazilli Belediyesi ekiplerince ihtiyacı olan mahallelere aktarılıyor.

reklam
24 Eylül 2016 0
reklam

123

Nazilli Kent Merkezi’nde bulunan Köy Garajı, geçtiğimiz aylarda hasılat paylaşımı usulüyle ihaleye çıkmış, 85 milyon lira teklif veren ve İstanbul’da birçok projeye imza atan ünlü İnşaat firması kazanmıştı. Köy garajına yapılacak ikiz kuleler için çalışmalar hız kazandı. İhaleyi kazanan firma yetkilileri Köy Garajına, ikiz kuleler dikerek, bölgenin en büyük iş merkezini yapacaklarını açıkladı.

Otopark ile trafik sorununun ortadan kalkacağı proje alanında iş merkezleri, AVM ve çeşitli iş alanları olması bekleniyor.

Öte yandan Haziran 2016 itibari ile temeli atılan projenin 2 yılda tamamlanması öngörülüyor.

Proje aşamasında ilk olarak parke taşlarını söken Nazili Belediyesi ekipleri, ihtiyacı olan köylere aktarıyor. Önümüzdeki günlerde ikiz kuleler için ilk temelin atılması bekleniyor.

Başkan Alıcık Haziran ayında yaptığı açıklamada “Nazilli’nin çehresi değişecek olan bu yerde Nazilli’mizin vizyonuna uygun, modern bir proje üretilecek ve bölgenin en büyük iş merkezi yapılacak. Nazilli’mize hayırlı uğurlu olsun ” ifadelerine yer vermişti.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam