Nazilli’de eğlence mekanına saldırı!

Nazilli’nin ünlü eğlence mekânına pompalı tüfekle saldırı düzenlendi. İşletme sahibinin evinin önünde bulunan lüks otomobilde, aynı dakikalarda kurşunlandı. Saldırıyı gerçekleştirdiği iddia edilen Hüsamettin A. isimli şüpheli emniyet güçlerince gözaltına alındı.

reklam
20 Eylül 2016 0
reklam

hbrici-1

Nazilli’de gece saatlerinde meydana gelen olayda eğlence mekanı ve işletmenin sahibinin otomobili eş zamanlı olarak kurşunlandı. Belediye arkasında bulunan bir eğlence mekânına, pompalı tüfekle saldırı düzenlenirken, işletme sahibinin lüks otomobile de aynı dakikalarda kurşunlandı. Şüpheli şahıs saldırının ardından hızla olay yerinden uzaklaştı

Eğlenme mekanının kapalı olması nedeniyle herhangi bir can kaybı yaşanmadı.

Öte yandan mekânın saldırıya uğramasının ardından kısa bir süre sonra Zafer Mahallesi 130 sokak üzerinde bulunan işletmeci T. D.’nin evinin önünde bulunan lüks otomobil de kurşunlandı. Aracın lastiği ve tamponuna 7 mermi isabet ettiği öğrenildi. Bölgeye gelen polis ekipleri sokak üzerinde araştırma gerçekleştirirken, saldırganın yakalanması için titiz bir çalışma başlattı.

hbrici-2

Nazilli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri iki saldırıyla ilgili yaptığı incelemede şüpheli şahıs Hüsamettin A.’nın gidebileceği yerlere baskın düzenledi. Olayda kullandığı aracı tespit eden ekipler, şahsı kıskıvrak yakaladı. Gözaltına alınan Hüsamettin A.’nın emniyetteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam