NAZİLLİ’DE FLAŞ GELİŞME

15 Temmuz darbe kalkışmasının ardından ülke çapında başlatılan soruşturmalar kapsamında Nazilli’de gözaltına alındıktan sonra sevk edildikleri mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konulan işadamlarının ege bölgesindeki başka cezaevlerine nakledildikleri öğrenildi.

reklam
09 Ağustos 2016 0
reklam

hbrici

Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensuplarınca gerçekleştirilmek istenen darbe girişiminden sonra başlatılan soruşturma kapsamında, Nazilli’de gözaltına alınıp tutuklanan birçok iş adamının Ege Bölgesinin değişik cezaevlerine nakledildiği öğrenildi.

Nazilli Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü soruşturma neticesinde FETÖ/PDY kapsamında tutuklanan ünlü iş adamları Ünal Takmaklı, Ali Takmaklı ve Mehmet Takmaklı, daha önceden İzmir’in Menemen ilçesinde bulunan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü’ne götürülmüştü.

Edinilen son bilgiye göre, Nazilli’de gözaltına alınıp tutuklanan ve aralarında iş adamlarının da bulunduğu birçok ismin İzmir, Kütahya ve Afyon başta olmak üzere Ege Bölgesinin değişik illerinde bulunan cezaevlerine nakledildiği bilgisine ulaşıldı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam