Nazilli’de Görünmez Kaza

Aydın’ın Nazilli ilçesinde kırmızı ışıkta duran otomobil sürücüsü, kurallara uygun hareket ettikten sadece saniyeler sonra orfa refüje çarparak korku ve paniğe neden oldu. Çevredeki vatandaşların şaşkın bakışları altında yaşanan kazada lüks otomobil kullanılamaz hale geldi.

reklam
07 Haziran 2016 0
reklam

Erdal SAVAŞ/Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ-Edinilen bilgiye göre kaza şöyle gelişti. Hürriyet Caddesi Beş Eylül Ortaokulu önünde bulunan trafik ışıklarında duran 09 KZ 155 plakalı lüks aracı kullanan M.S (26) isimli sürücü, yeşil ışık yandıktan sonra hareket etti. Ancak görgü tanıklarını verdiği bilgiye göre hızlı kalkış yaptığı ileri sürülen genç sürücü, bir anda direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüje çarptı. Çarpma nedeniyle orta refüj ciddi hasar görürken lüks otomobil kullanılamaz hale geldi.

123-2

Çevredeki vatandaşların şaşkın bakışları altında yaşanan kaza, korku ve paniğe neden oldu. Belediye meydanından Çınarlı Kahveler istikameti yönünde bir süre araç trafiğinde aksama meydana geldi.

123

Motor kısmında büyük hasar oluşan aracın yakıt deposundan sızan benzin nedeniyle çevrede güvenlik önlemi alan trafik ekipleri, vatandaşları dikkatli olmaları yönünde uyardı. Kaza yapan araç daha sonra olay yerine çağrılan çekiciyle bulunduğu yerden kaldırıldı.

123-1

Bu arada, kazanın yaşandığı yerde iş yeri olan bir esnaf, son bir ayda aynı yerde benzer kazaların yaşandığını kaydetti.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam