Nazilli’de kurban kesim yerleri hazır

Nazilli’de kurban kesim yerleri belirleyen Belediye, tespit edilen 6 farklı noktada vatandaşların kurbanlarını kesebileceklerini bildirdi. Başkan Alıcık, bayram süresince belediye hizmetlerinin aksamadan devam edeceğini söyledi.

14 Ağustos 2018 - 16:02 0
reklam

Kudret CAN / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Kurban Bayramı öncesi Nazilli Belediyesi tarafından ilçedeki kurban kesim yerleri belirlendi. Öte yandan vatandaşların kolaylıkla alışverişlerini yapabilecekleri canlı hayvan pazarının ekipler tarafından sürekli denetim altında tutulacağını belirten Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Her yıl olduğu gibi bu mübarek Kurban Bayramı’nda da herhangi bir aksilik yaşanmaması için ekiplerimiz 7/24 görevlerinin başında olacak.” dedi.

Vatandaşların duyarlılık göstererek açık alanlarda kurban kesimi yapmamalarını rica ediyorum eden Alıcık, “Halkımızın dini vecibelerini yerine getirirken çevreye karşı daha duyarlı davranacaklarına inanıyorum” diye konuştu.

Nazilli Belediyesi tarafından belirlenen kurban kesim yerleri ise şöyle:
Nazilli Belediyesi Mezbaha Tesisleri, Yeni Mahalle Kapalı Semt Pazarı, Şirinevler Kapalı Semt Pazarı, Yeni Mahalle Turan Mahalle Kapalı Semt Pazarı, Balık Pazarı Girişi – Katlı Otopark ve Sümer Kapalı Semt Pazarı

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-