Nazilli’de şehit bozkurtlar unutulmadı!

Nazilli Ülkü Ocakları 12 Eylül 1980 öncesinde çıkan olaylarda şehit edilen ülkücü büyüklerini unutmadı. Eğriboyun Mezarlığında bir araya gelen Ocak Başkanı Şükrü Irgat ve Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, okudukları dualarla ülkücü şehitleri andı.

30 Ağustos 2017 - 21:37 0

Egehan ERKÜN/ Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ Nazilli Ülkü Ocağı, 12 Eylül 1980 öncesinde şehit edilen ülkücüler için Eğriboyun mezarlığında Yasin-i Şerif programı düzenlendi.

Programa Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Ülkü Ocakları Nazilli İlçe Başkanı Şükrü Irgat ve genç ülkücüler katılırken, 37 yıl önce bugün şehit olan İsa Oduncu, Kenan Tavukçu ve Özcan Çavuşoğlu kabirleri başında dualarla anıldı.

Programın ardından ülkücü hareketin şehitlerine Allah’tan rahmet dilediklerini belirten Şükrü Irgat, ‘’1980 öncesinde şehit edilen ağabeylerimiz İsa Oduncu, Özcan Çavuşoğlu ve 2 gün sonra ölüm yıldönümü olan Kenan Tavukçu için Nazilli Belediye Başkanımız Haluk Alıcık ve genç bozkurtlarımızla beraber mezarlıkta yasin-i şerif okuduk. Kendilerine Allah’tan rahmet diliyoruz, mekanları cennet olsun’’ dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-