Nazilli’de sünnet krizi

Nazilli Devlet Hastanesi’nde doktor, kendine tekme attığı iddiasıyla 5 yaşındaki B.D.’yi sünnet etmekten vazgeçti. Bunun üzerine çocuğun ailesi ile doktor birbirine girdi.

14 Haziran 2019 - 11:34 0
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Nazilli Devlet Hastanesi’nde 5 yaşındaki oğlu B.D.’yi sünnet ettirmek isteyen Murat Düzgün, Genel Cerrah Dr. Fuat Köseoğlu ile birbirine girdi. Baba Murat Düzgün’ün iddiasına göre; Köseoğlu, B.D.’nin genital bölgesine uyuşturucu iğne vurdu. Bu sırada canı acıyan çocuk ayağıyla doktoru tekmeledi. Çocuğun anne ve babasına tepki gösteren doktor Fuat Köseoğlu tedaviyi yarıda bıraktı.
Bunun üzerine sinirlenen baba Murat Düzgün ile doktor arasında tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Güvenlik görevlilerinin araya girmesiyle olay kısa sürede yatıştırıldı. Taraflar birbirlerinden şikayetçi oldu. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
Oğlunun tedavisinin yarım kalmasını ve genital bölgesi uyuşturulmuş bir şekilde ifade vermek için polis merkezine gitmek zorunda bırakılmasına tepki gösteren Murat Düzgün, “Çocuk göğsüne ayağıyla dokundu diye sünnet yapmaktan vazgeçti. Genital bölgesinden kan akarken bu çocuğun sünnetini nasıl yapmazsın? 4 yaşında çocukla tartışıyor. Bir de gelmiş şikayetçi oluyor. Adalet bunun neresinde” diye konuştu.

 

Manşet Aydın – Nazilli Devlet Hastanesi’nde doktor,…

Nazilli Devlet Hastanesi’nde doktor, kendine tekme attığı iddiasıyla 5 yaşındaki B.D.’yi sünnet etmekten vazgeçti. Bunun üzerine çocuğun ailesi ile…

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-