Nazillide yaralı şahin operasyonu

Nazilli Pirlibey Mahallesi’nde buldukları yaralı şahini kurtaran temizlik işçilerinden Ceyhun Atılgan, “Çöpçü deyip geçmeyin bizim de kalbimiz var. Bir can kurtarmış olmanın mutluluğu içerisindeyiz” dedi.

02 Ocak 2019 - 11:37 0
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Pirlibey Mahallesi’nde buldukları yaralı şahini kurtardı. Nazilli Belediyesi ekipleri yaralı şahinin tedavisi için adeta bir operasyon gerçekleştirdi.

TÜFEKLE VURULMUŞ
Pirlibey Mahallesi’ndeki çöp toplama merkezinden döndükleri sırada yol kenarında çamura saplanmış halde buldukları şahini kurtaran Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü görevlileri Ceyhun Atılgan, Erol Mamağa ve Emin Akkuş, hayvanın kanatlarından yaralı olduğunu ve bu nedenle uçamadığını fark ettiler.

ŞAHİN OPERASYONU
Hayvansever temizlik görevlileri saplandığı yerden kurtardıkları yaralı şahini Nazilli Belediyesi Zabıta Komiseri Kenan Yapsık’a ulaştırdı.
Doğal Hayatı Koruma Müdürlüğü’nü arayan komiser Kenan Yapsık da yaralı şahini ADÜ Veterinerlik Fakültesi Hayvan Hastanesi’ne götürülmek üzere görevlilere teslim etti. Sol kanadının kırık olduğu ve yanlış kaynadığı tespit edilen şahinin tüfekle vurulduğu tahmin ediliyor.

“BİZİM DE KALBİMİZ VAR”
Şahini kurtaran ekipte yer alan temizlik işçisi Ceyhun Atılgan, insanlık görevlerini yerine getirdiğini ifade ederek “Çöpçü deyip geçmeyin bizim de kalbimiz var.
Bir can kurtarmış olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Umarım en kısa zamanda iyileşip doğada yine özgürce uçar” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-