Nazilli’de yaşayanlar, aman dikkat!

Evden çıkarken onu almayan yandı…

26 Mayıs 2018 - 14:06 0
reklam

Haber Merkezi / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Nazillilileri bunaltan sıcaklar gidiyor, yerine yağışlı ve serin hava geliyor. Akşam üstü etkili olması beklenen yağışlı hava nedeniyle sıcaklıkların 26 dereceye kadar düşeceği tahmin ediliyor.

Aydın genelinde mevsim normallerinin üstünde seyreden hava sıcaklıkları, Nazilli ve doğu ilçelerinde bir nebze olsun düşecek. Vatandaşları bunaltan sıcaklıklar, yağışla birlikte mevsim normallerine gerileyecek.
Nazilli’de akşam saatlerinde yağış bekleniyor. Yağışın etkisiyle havanın da serinleyerek sıcaklıkların 26 derece seviyesine düşeceği tahmin ediliyor.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan bilgilendirmeye göre, 3 gün boyunca başta Nazili olmak üzere Aydın’ın tüm doğu ilçelerinde akşam saatlerinde yağışlar etkili olacak.
MGM 2. Bölge Müdürlüğü, tüm yurdu etkisi altına alacak olan yağışlı havaya karşı vatandaşları uyardı. Yetkililer Aydın ve ilçelerinde akşam saatlerinde dolu ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiği uyarısı yaptı. Öte yandan gündüz ve akşam saatlerinde değişken olacak hava sıcaklıklarından dolayı, vatandaşların tedbirli olmaları istendi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort