Nazilli’deki kazada yürek burkan ayrıntı!

Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri’nde çalışan Yalçın Yavuzer, uzun süredir şeker hastalığı ile mücadele ediyordu. Son günlerde çalışma arkadaşlarına sanki hissetmişçesine ‘Ben öleceğim’ diyen Yavuzer, arkadaş ziyareti dönüşü kızı ile birlikte kaza yaptı. Yol kenarındaki kanala düşen ve takla atan otomobilden fırlayan Yalçın Yavuzer, boynu kırılarak olay yerinde can verdi.

reklam
22 Haziran 2016 0
reklam

123

Nazilli Belediyesi’nde temizlik işleri kadrosunda çaycı olarak çalışan ve emekliliğine 2 ay kalan evli ve 2 çocuk babası 60 yaşındaki Yalçın Yavuzer, üniversite arkadaşını ziyaret etmek isteyen kızı Emel Yavuzer (18) ile birlikte, kayın pederinden emanet aldığı 09 PG 900 plakalı otomobille Pirlibey Mahallesi’ne gitti.

Ziyaret sonrası dönüş için yola çıkan Yalçın Yavuzer’in kullandığı otomobil, saat 16.30 sıralarında, Nazilli’nin Yazırlı Mahallesi yakınlarında henüz bilinmeyen bir nedenle kontrolden çıkarak, yol kenarındaki bir metre derinliğindeki kanala düştü. Kazayı görenler hemen jandarmaya ve 112 sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık görevlileri, otomobilin camından fırlayan Yalçın Yavuzer’in boynunun kırılarak olay anında hayatını kaybettiğini tespit etti. Yavuzer’in kazada yaralanan kızı Emel Yavuzer, Nazilli Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak, tedavi altına alındı.

1234

Şeker hastalığı nedeni ile bir süredir raporlu olan Yalçın Yavuzer’in son günlerde mesai arkadaşlarına,  sürekli ‘Ben öleceğim’ demesi yürekleri dağlarken, ölümü de mesai arkadaşlarını ve yakınlarını yasa boğdu.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam