Nazilli’den Türkiye Patronluğuna!

Nazilli’nin sevilen iş adamlarından Ali Günana, incir ticaretinde gösterdiği başarıyı menajerlik ve organizasyon işleriyle taçlandırdı. Türkiye’nin birçok yerinde konserler yapan genç iş adamı, kısa süreden adından söz ettirdi.

reklam
24 Eylül 2016 0
reklam

b0b98321-cb68-4f2a-bfc0-bb793c49f46f

Eşref ÖZBAĞCI/Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ-Nazilli’de uzun yıllar baba mesleği olan İncir işletmeciliğiyle uğraşan Ali Günana, farklı bir sektörde gösterdiği başarıyla dikkatleri üzerine çekti. Yaklaşık 20 yıldır faaliyet gösteren Günana İncir işletmesinin sahiplerinden biri olan genç iş adamı, 2 yıl önce girdiği organizatörlük ve menajerlik işinde rüştünü ispatladı.
Günana, üniversitelerin yaz şenlikleri, belediyelerin festivalleri ve benzeri birçok organizasyonda boy göstererek eğlence sektöründe büyük başarıya ulaştı.
Kısa sürede yaklaşık 90 konsere imza atan Günana, Türk Pop Müziği’nin en sevilen isimleriyle aynı organizasyonlarda buluştu.
Genç iş adamının imza attığı konserlerde Fettah Can, Mustafa Ceceli, Murat Dalgılıç, Rafet El Roman ve Mazhar Fuat Özkan(MFÖ) gibi birçok popüler şarkıcı ve grup sahne aldı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam