Nazillili Futbolcular Halı Sahada Buluştu

Arena Halı Sahalarında düzenlenen karşılaşmada Nazilli’li Futbolcular bir araya geldi

reklam
16 Haziran 2016 0
reklam

Mustafa Çelik/Aydın Haber Ajansı-Nazilli-Ulusal Futbol Liglerinde sezonun bitmesinin ardından Nazilli’ye dönen futbolcular halı saha maçında buluştu. Arena Halı Sahalarında düzenlenen maça Nazilli Belediyespor’da mükemmel bir sezon geçiren Fatih Üge, Diyarbekirspor’da top koşturan Erdinç Karakaş, Nazilli Belediyespor’un Beyaz Kartal lakaplı eski kaptanı İbrahim Kırdemir ve Nazilli’den yetişen birçok genç futbolcu katıldı. Maç öncesi futbolcular birbirleriyle hasret giderdi.

Karşılaşmayı 8-4’lük skor ile Kırdemir’in takımı kazanırken Berk Tosun’un uzaktan attığı gol görülmeye değerdi. Maçın ardından konuşan Beyaz Kartal  “Amacımız futbolcu kardeşlerimizle bir araya gelip abi kardeş ortamımızı oluşturmak ve aktif futbol oynayan kardeşlerimizi bir nevi kaliteli takımlarla antrenman yapmasını sağlamak dostluk bağlarının daha da pekişmesini sağlamak” Dedi ve karşılaşmanın rövanşını 21 Haziran günü yapacaklarını belirtti.

123

İbrahim Kırdemir’in Takımı: Erdinç Karakaş, Fatih Üge, Mustafa Acar, Mert Tosun, Deniz Yumurtacı, Mert

Burhan Salık’ın Takımı: Emre Özkaya, Alp Çamurlu, İbrahim Çelikli, Kamil Tosun, Berk Tosun, Yusuf Gürkan Kutlu, Yunus Yerlikaya

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam