Nazillili Sanayicilere büyük kolaylık

Nazilli Yeni sanayi sitesindeki esnafların işini kolaylaştırmak üzere bölgeye Noter, PTT, Benzin istasyonu ve 2. Banka şubesi geliyor.

28 Mart 2018 - 17:14 0
reklam
reklam

S.S. Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Nuri Arslan, bölge esnafının ihtiyaçlarını anında tespit ederek hızlı çözümler üretiyor.

Üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için sanayide eksikliği hizmetleri getirmek için çalışma başlattıklarını açıklayan Nuri Arslan, galericiler sitesinin de sanayiye taşınmasıyla birlikte esnafların işlerini daha da kolaylaştırmak amacıyla Noter ve PTT şubesi çalışmalarını hızlandırdı. Ayrıca sanayi sitesi içerisine projesi tamamlanan akaryakıt istasyonunun programa alındığını ve bu yıl içersinde temelinin atılarak yıl sonuna kadar hizmete girmesini hedeflediklerini müjdeledi.
ZAMAN KAYBI VE TRAFİK YOĞUNLUĞU BİTECEK
Esnafların alım satım işleri nedeniyle ilçe merkezine giderek zaman kaybı problemini ortadan kaldırdıklarını söyleyen Arslan, esnaflara getirilecek kolaylıklar hakkında şunları kaydetti:
“ Galericiler sitesinin de sanayide hizmete girmesiyle birlikte otomobil alım-satım işleri için esnaflarımız çarşıda bulunan notere gitmek araçlarıyla gidiyordu. Bu da Nazilli’de trafik sorununa neden oluyordu. Bu nedenle 5. Noterin sanayi sitesinde açılması için müracaatımız olumlu sonuçlandı, yakında açılacak. Ayrıca PTT şubesi ve 2. bir bankanın da bölgeye gelmesi ile esnaflarımız büyük kolaylık yaşayacak.” dedi.
30 YENİ DÜKKAN
Yıl sonuna kadar sanayi sitesi içerisinde akaryakıt istasyonunun da hizmete gireceğini müjdeleyen Arslan, bölgenin artan talebi karşılamak için büyüdüğünü söyledi. Arslan, “Galericilerin de taşınmasıyla birlikte iş yeri sayısı 2096’ya yükselen yeni sanayi sitesinde 30 yeni işyeri açıldı. Ayrıca her biri 800’er metre kare olan ve 10 bin metre kare alan üzerine yapılacak olan 12 işyerinin de temeli yakın zamanda atılacak” diye konuştu (HABER MERKEZİ)

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam