Nazillili yöneticiden ağır eleştiri!

Nazilli Belediyespor yöneticilerinden Profesyonel Şube Sorumlusu Turgut Yerlikaya, Tepecikspor maçında alınan mağlubiyetin ardından Teknik Direktör Cüneyt Biçer’i topa tuttu. Yerlikaya, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ağır ifadeler kullandı.

reklam
17 Ekim 2016 0
reklam

Kulüp tarihinin 50. yılında sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan ancak ilk 7 haftada aldığı sonuçlarla hayal kırıklığı yaratan Nazilli Belediyespor’da Büyükçekmece Tepecikspor karşısında alınan mağlubiyet her kesimden büyük tepki gördü.123

Murat Kaplan’ın başkanlığını yaptığı yönetim kurulunda profesyonel şubesorumluluğu ve transfer komitesi gibi iki zorlu görev üstlenen yönetici Turgut Yerlikaya alınan mağlubiyetin ardından sosyal medya hesabından teknik direktör Cüneyt Biçer’i eleştirdi.

Yerlikaya yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı; “Ben hayatım boyunca çok çalıştım. Başarının kaynağı, çok ama çok çalışmak, mesleğinde uzmanlaşmak, dedikodu, fitne den uzak durmak, mesleğini sevmek ve sevdirmek, bölücü olmamak birlik ve beraberliğin önemini bilmek ve öğretmek liderliğini her türlü şartlarda kabul ettirmek, başarısızlığı başkalarına yüklememek gibi sebepler vardır. Arkadaşlar bunların birini bile yapamayan adam hatayı kendinde arar ve başarısızlığını KABUL EDER VE GİDER… 50. YIL nedeniyle şampiyonluk ve Fair Play’e aday takım için NAZİLLİ BELEDİYE SPORDA YOLA ÇIKTIK ama iki aydır bundan cacık olmaz dediğimiz bir hoca ile yola devam ediyoruz. SONUÇ yine hüsran . Lütfen Arkadaşlar bu hocadan bir cacık olmaz. Karekteri, bilğisi ve tecrübesi ile NAZİLLİ BELEDİYE SPOR A LAYIK OLMAYANLARI ARAMIZDA BARINDIRMAYALIM.”

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam