Nazilli’nin Göbeğinde Utandıran Görüntüler

Aydın’ın Nazilli ilçesinde çocuk oyun alanları ile vatandaşların dinlenmesi için yapılan 23 Nisan parkında alkol aldıktan sonra ortalığı çöplüğe çeviren üniversiteliler, polisi canından bezdirdi. Hemen her gece yaşanan bu tablo karşısında çaresiz kalan güvenlik güçleri, düzenledikleri ani baskınlarla öğrencileri belediyeye ait parktan uzaklaştırıyor.

reklam
30 Mayıs 2016 0
reklam

Pahalı olduğu gerekçesiyle kafe ya da içkili mekanlarda oturmak yerine tekel bayilerinden aldıkları alkolü tüketmek için Nazilli’nin göbeğinde bulunan 23 Nisan parkını mesken tutan ve çoğunluğunu üniversite öğrencilerinin oluşturduğu grup, güvenlik güçlerine zor anlar yaşatmaya başladı.

123

Hemen her hece, 23 Nisan parkına gelen ve burada geç saatlere kadar oturup alkol tüketen gençler hakkında cezai işlemde bulunan polisi, kendisine mukavemette bulunan yaklaşık 10 kişi hakkında da gözaltı işlemi uyguladı.

 1234567

23 NİSAN PARKI “ALKOL PARKI” OLDU

Havanın karamasıyla birlikte ellerinde bira ve şarap şişeleri olduğu halde, 23 Nisan parkına gelen gençlerin, gece yarılarına kadar alkol tüketip çevre kirliliğine yol açtığını söyleyen çevre sakinleri ise Nazilli Belediyesini sorumluluğu altındaki parka sahip çıkmaya davet etti.

123456

Akşam saatlerinde gençlerin alkol alıp uygunsuz davranışlarda bulunduğunu da ifade eden çevrede oturan vatandaşlar, “hava karardıktan sonra buradan geçmeye çekiniyoruz. Gençlerin kimseden utanması yok. Burasını adeta açık hava meyhanesine çevirdiler”  diyerek tepkilerini dile getirdi.

12345

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam