Nazilli’nin uğursuz evi!

Dağıtım iznine geldiği Nazilli’deki evinde intihar ederek hayatına son veren asker Emre Ekici’nin ölümünün ardından gizemli bir gerçek ortaya çıktı. Yapılan araştırmada aynı evin aynı odasında 2 kişinin de daha önce intihar ettiği öğrenildi.

reklam
02 Temmuz 2016 0
reklam

111

Emre Sarıtekneci / Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ-

Aydın’ın Nazilli ilçesinde yaşanan bir intihar olayı, korku film senaryolarını andıran gizemli bir gerçeği ortaya çıkardı.

2 ay önce gittiği Manisa’daki askeri birliğinden Çanakkale’ye gitmek üzere dağıtım iznine gelen 20 yaşındaki asker Emre Ekici, psikolojik sorunlar yaşadığı iddiasıyla evde bulunan tek kırmalı av tüfeğini boğazına dayayarak intihar etti.

Olayın duyulması üzerine eve gelen annesi ve kardeşleri, talihsiz genci kanlar içinde yerde hareketsiz bir şekilde buldu.

Çığlıklar üzerine eve gelen komşular önce 112 acil ekiplerine ardından polise haber verdi.

Sağlık görevlileri evde yaptıkları incelemede Emre Ekici’nin hayatını kaybettiğini belirledi.

1234

AYNI EVDE VE AYNI SALONDA ÜÇÜNCÜ İNTİHAR

Öte yandan, intiharın duyulmasıyla evin bulunduğu sokağa gelen mahalle sakinleri, insanı hayrete düşüren bir gerçeği paylaştı. Mahalle sakinlerinden edinilen bilgiye göre, Turan Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi numara 148 kat 3’te bulunan dairede 8 yıl önce iki kişinin daha aynı salonda intihar ettiği öğrenildi.

Çevre sakinleri tarafından ‘lanetli ev’ olarak adlandırılan dairede ilk önce mal sahibi olan ve ismi öğrenilemeyen erkek bir şahıs kendisini asarak yaşamına son vermiş.

Çok geçmeden, babasının ölümüne dayanamayan oğlu da kendi hayatına bu evde son vermiş.

Son olarak, psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen ve askere gitmeden önce madde bağımlısı olduğu belirtilen 20 yaşındaki Emre Ekici’de av tüfeğini boğazına dayayıp ateşlemek suretiyle hayatına son verdi.

Askerden izini gelen genç intihar etti haberi için tıklayın


reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam