Nazilli’nin ünlü mekânında yeni dönem!

Nazilli’de Altıntaş Mahallesi, 344 sokakta bulunan ve 16 yıldır faaliyet gösteren Halam Mantı Salonu yeni sahipleri ile hizmet kalitesini yükseltmeye hazırlanıyor.

reklam
24 Eylül 2016 0
reklam

dsc_0188

Eşref ÖZBAĞCI/Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ-Nazillili 46 yaşında ve iki çocuk annesi Filiz Çimen’in devraldığı Halam Mantı salonu yeni dönemde daha kaliteli hizmet vermek için kolları sıvadı.

Yeni işletmeci Filiz Çimen yaptığı açıklamada “Yemek yapmayı çok seviyorum. Aile bütçesine kaktı yapmak için bu işletmeyi devraldım. Sabah saat 5.30 sularında açtığımız iş yerimizde, çorba çeşitleri ile vatandaşlara merhaba diyoruz. Birçok ev yemeği, mantı ve tatlı çeşitleriyle hizmet veriyoruz. Özellikle çevredeki esnaf ve banka çalışanlarının gösterdiği ilgiden son derece memnunuz. İş yerimizin yanı sıra paket servisi yaparak, bu güzel lezzetleri Nazilli’nin birçok yerine ulaştırıyoruz.” şeklinde konuştu.

Yaptığı yemeklerle ‘Nursel’in Mutfağı’, ‘Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu’ gibi televizyon programlara katılan Nazilli’nin tanınan simalarından Nezahat Yeniçulha’da işletmenin lezzet konusunda en güvenilen isimlerinden biri. Yeniçulha, Filiz Çimen’in işyerini devralmasından sonra güzel yemeklerini artık Halam mantı ve ev yemekleri için yapacağını söyledi.

ÖNCELİĞİMİZ HİJYEN VE LEZZET!

Halam mantı ve ev yemekleri olarak akşam saat 21.30 ‘a kadar hizmet verdiklerinden bahseden Çimen ”bizim için önemli olan iş yerimizin hijyeni, personelimizde birlikte temizliğe ve düzene çok önem veriyoruz.
Ayrıca yemeklerimizde doğal zeytinyağı ve tereyağı kullanıyoruz. Dolayısıyla lezzet kalitesi artıyor. Amacımız vatandaşların kendi evlerindeki gibi rahat hissetmeleri ve lezzetli yemek yemeleri. “ ifadelerine yer verdi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam