Nazilli’ye kuvvetli vaad!

AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, bayramlaşmak için geldiği AK Parti Nazilli İlçe Teşkilatı’nda hayata geçirmeyi planladığı projeleri basın mensuplarıyla paylaştı.

22 Ağustos 2018 - 16:02 0
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ- AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, Nazilli İlçe Teşkilatı’nda partililerle bayramlaşma töreninde buluştu. Erim bayramlaşma töreninde yapacağı projeler hakkında bilgilendirdi. Erim, Polis Meslek Yüksek Okulu’nun yeniden ilçeye kazandırılacağını müjdeledi.

Erim, dönemin milletvekilleri Ali Gültekin Kılınç ve Abdurrahman Öz’ün de geri geri getireceğini söylediği Polis Meslek Yüksek Okulu’nun yeniden faaliyete geçirme vaadinde bulundu. Kaymakamlık ve kamu binalarının içinde bulunduğu kampüs projesini askıya aldığını ifade eden Erim, “Devir iktisat devri. Almanya’da Amerika’da belediye binaları yüz yıllık. Bizim binalarımız daha dün yapıldı. Buranın yeniden Polis Meslek Yüksek Okulu olması için görüşeceğim. Eğer olmuyorsa oldurmak için uğraşacağım” dedi.

Atıl vaziyette duran SSK hastanesi yerine de diş hastanesi yapılacağını ifade eden Kuvvet Erim,

SÜMER’E MİLLET BAHÇESİ
Eski Sümerbank Basma Fabrikası’nın olduğu alanda yapılacak yeniliklere değinen Erim, “42 dönümlük alanı  ‘Millet Bahçesi’ olarak değerlendireceğiz. Çok geniş bir alan. İçerisinde fuar, müze ve bir çok gelir getirici yerler olacak. Şuanda bir fuar firmasıyla görüşüyoruz. Hem orası çalışacak, hem para kazanılacak. 32 dönümlük fabrika alan ise sanayi, turizm için değerlendirilecek” diye konuştu.

Ödemiş-Nazilli ve Köşk-Ödemiş yoluna da el atacaklarını ifade eden Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, “Bazı bölgelerde yapılan yollarda fazla harcamalar var. Buradaki harcamaları kesip Köşk-Ödemiş ve Nazili-Ödemiş yoluna aktaracağız. Bu yollar çok ödemli. İki hat üzerinde onlarca köyve onlarca gelir kaynağı var. Çağ rekabet çağı. Buradaki ürünler ne kadar hızlı gidip gelirse o kadar faydalı olur” ifadelerini kullandı.

Bekir Kuvvet Erim, 2019 Yerel Seçimleri de Aydın’daki tüm belediyelere talip olduklarını ifade ederek, ”Belediyecilik nasıl yapılıyormuş Aydın halkı öğrenecek. Şeffaf, hesap verebilir olacak. Altyapı, su, otopark, kentsel dönüşüm, çevre estetiği bunların hepsini öğreteceğiz” dedi.

Belediyelerde organizasyon şemasının olmadığını ifade eden Erim, “Büyükşehir ve Nazilli Belediyesi’nin altyapı sorunlarını çözecek gücü var. Belediyeler bankalardan sonra en çok paranın olduğu kurumlardır. Ama burada kimin eli kimin cebinde belli değil. Liyakat yok, amcam dayım gel anlayışıyla olmaz bu işler. Böyle olursa bütçeni aşan borcun olur. Zamanında yanlışlar yapıldı. Bu yanlıştan dönelim 2019 Mart ayında bu işi bitirelim” şeklinde konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-