NBS logosu, taraftarın kafasını karıştırdı

Gerçekleştirilen genel kurulda tüzük değişikliği sonucu yenilenen Nazilli Belediyespor logosu siyah beyazlı taraftarların kafasını karıştırdı.

reklam
27 Mayıs 2016 0
reklam
reklam

12345

Eşref ÖZBAĞCI/Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ-Nazilli Belediyespor taraftarı, yeni logoyu beğenmedi. Logonun çok basit bir çizimle yapıldığını düşünen taraftarlar sosyal medyada 62 bin takipçisi olan “Nazillispor” isimli taraftar sayfasında görüşlerini dile getirdi. Birçok taraftar yeni logoyu beğenmediğini ve şehri temsil etmediğini ifade etti. Siyah beyazlı taraftarlar Nazilli Belediyespor logosunun daha profesyonelce yapılmasını isteyerek şehri temsil eden figürler görmek istediğini belirtti.

1234
Konuyla ilgili açıklama yapan Nazilli Belediyespor Basın Sözcüsü Özgen Türker, “Camiadan gelen talepler doğrultusunda logoda değişikliğe gittik. Taraftarlarımız görüşleri bizim için çok önemli, fakat logoyu tekrar değiştirmemiz için tüzük değişikliğine gitmemiz gerekiyor. Önümüzdeki genel kurulda logo değişikliğini tekrar gündeme getirebiliriz. Şehrimizin en değerli markası olan Nazilli Belediyespor hepimizin ortak sevdası. Taraftarlarımızın fikirleri yönetim kurulumuz tarafından değerlendirilecektir” şeklinde konuştu.

123

Öte yandan sosyal medyada yapılan ankette en çok beğenilen logo 1984 yılında kullanın “Yeni Nazillispor” amblemi olurken, taraftarlar yeni yapılacak olan logoda 1984 yerine kulübün ilk kuruluş tarihi olan 1967 yılının kullanılmasını istedi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam