Ne de olsa üniversiteli

Ortaokul mezunu 19 yaşındaki bir kadına fuhuş yaptırdığı iddia edilen 29 yaşındaki Cevahir D. Asayiş şube müdürlüğüne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekiplerince gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.

reklam
01 Haziran 2016 0
reklam
reklam

123

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri 29 yaşındaki Cevahir D. isimli kadının, 19 yaşındaki Eda Ç. adlı genç kadına fuhuş yaptırdığı ihbarını aldıktan sonra harekete geçti. Emniyet ekipleri savcılıktan alınan izinle müşteri kılığına girip Cevahir D.’yi telefonla arayıp fuhuş yapmak istediğini iletti.

Cevahir D. elinde üniversite öğrencisi olduğunu söyleyerek, “Bunun parası biraz tuzlu olur ne de olsa üniversite öğrencisi” şeklinde konuştu. Polis teklifi kabul edip adres istedi ve verilen adrese gitti. Polis önceden seri numarası alınmış 350 lirayı Cevahir D.’ye verdi. Daha sonra ise kimliğini gösterip polis olduğunu söyleyerek kadınları emniyete getirdi. Eda Ç’nin ifadesinde ortaokul mezunu olduğunu, bir kafede Cevahir D. ile tanıştığını bir süre sohbet ettikten sonra işsiz olduğunu paraya ihtiyacı olduğunu söyleyince Cevahir D.’nin kendisinin fuhuş yaptığını iyi para kazandığını belirterek, “Bana ‘sende fuhuş yap, yaşın genç müşterilere senin üniversiteli olduğunu söyleriz çok para kazanırsın’ dediği öğrenildi. Bende bu konuşmadan sonra fuhuş yapmaya başladım” cevabını verdiği belirtildi.

Genç kadın ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Cevahir D. ise suçlamaları kabul etmedi. Adliyeye “fuhşa aracılık ve yer temin etmek” suçlamasıyla sevk edilen zanlı adli kontrol ile serbest bırakıldı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam