Necdet İzgü’den Manşet Gazetesi’ne ziyaret

Nazilli Ziraat Odası Başkanı Necdet İzgü, Manşet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erdal Savaş’ı bürosunda ziyaret etti. 25 Şubat Cumartesi günü Denizli Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı’na gezi düzenleyeceklerini belirten İzgü, tüm üyelerini fuara davet etti.

21 Şubat 2017 - 11:30 0
reklam

Nazilli Ziraat Odası Başkanı Necdet İzgü Manşet Gazeteci Genel Yayın Yönetmeni Erdal Savaş’ı gazete bürosunda ziyaret etti.

Ziraat Odası olarak üyelerin fuarlara katılımı ile gelişen ve değişen teknolojileri takibini oldukça önemsediklerini belirten İzgü, 25 Şubat Cumartesi günü Denizli’de gerçekleştirilen Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı’na gezi düzenleyeceklerini ifade etti.

Ziraat Odası’nın tüm masrafların karşılandığı geziye üyelerini davet eden İzgü, “Bizim için fuarlar oldukça önemli. Yıl içerisinde ülkemizde gerçekleştiren fuarlar ile üyelerimizi buluşturmak için çeşitli geziler düzenliyoruz. Üyelerimizin ufkunun genişlemesi, tarım sektörünün gelişen ve değişen yüzünün görülmesi için Denizli’deki fuar gezimize oldukça yoğun bir katılım bekliyoruz” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam