Nuri Arslan verdi veriştirdi

Vergi rekortmenleri ödül törenine protokol üyelerinin ilgi göstermeyişi Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan’ı kızdırdı: Aslan: “Lafa geldiği zaman konuşuyorlar, ama icraata gelince olunması gereken yerde değiller.”

12 Ocak 2019 - 16:48 1
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, vergi rekortmenleri ödül töreninde siyasetçi ve yöneticilere serzenişte bulundu. Törene protokol düzeyinde katılım az olunca Arslan, açtı ağzını yumdu gözünü.

“BU BİR SERZENİŞTİR”
Birçok milletvekili, belediye başkanı, kurum ve kuruluşların müdürlerine davetiye gönderdiklerini ancak AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim ve Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya dışında pek bir katılımın olmadığını belirten Arslan, “Ben şunu merak ediyorum. Türkiye ekonomisine katkı veren, istihdamı arttırmak için gayret veren insanların ödül töreninde bulunmayacaklar da acaba nerelerde bulunacaklar? Lafa geldiği zaman konuşuyorlar, ama icraata gelince olunması gereken yerde değiller” dedi.

“SAHİPSİZ BÖLGEYİZ”
Köşk’ten Buharkent’e kadar olan bölgeye ilgisiz kalındığına dikkat çeken Arslan, “Aydın’ın doğusu sahipsiz deyince insanlar yanlış anlıyor. Biz sahipsiz bir bölgedeyiz. Biz ne yaparsak kendimiz yaparız. Diğer türlü merkezden ve ilerisinden çok bir şey beklemiyorum” diye konuştu.

“HEVESİMİZİ KIRIYORLAR”
Arslan, siyasetçilerin programlara katılmakta zafiyet gösterdiğine vurgu yaparak, “Seçim zamanında bir çok yere gidiyorlar. Maalesef bu konuda bir zafiyet gösteriyorlar. Bizlerin de heveslerini ister istemez kırıyorlar” ifadelerini kullandı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

atila

AYNEN HAKLISINIZ DEVLETİ VERGİ VEREN MOTİVE EDİLEÇEGİ YERDE TEŞEKKÜR EDİLECEGİ YERDE TIK SES YOK YAZIKLAR OLSUN MAAŞLARINI BU VERGİLER ÖDÜYOR

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-