O iddiaları yalanladı

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in arasının açık olduğu iddiaları üzerine açıklamalarda bulunan CHP İl Başkanı Ali Çankır, “Bunlar tamamen asparagas” haberler dedi.

14 Haziran 2019 - 13:41 0
reklam

İnan Gül / Manşet Aydın-EFELER- Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in aralarının açıldığı ve Tuncel’in CHP İl Başkanı Ali Çankır’la tartıştığı iddiaları CHP cephesi tarafından sert bir dille eleştirildi.

TUNCEL’DEN YALANLAMA GELDİ
Önceki gün iddialarla ilgili yazılı açıklama yapan Tuncel, “Yerel seçimlerde Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu ve İl Başkanımız Ali Çankır’la el ele çıktığımız hizmet yolunda bundan sonra da el ele ve yürek yüreğe olmaya devam edeceğiz. Bu iddialar tamamen asılsızdır” ifadelerini kullanmıştı.

“BÖYLE BİR ŞEY SÖZ KONUSU DEĞİL”
Basında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten Çankır ise “Konuyla alakalı Söke Belediye Başkanımız bir açıklama yaptı. Böyle bir diyaloğun yaşanması söz konusu değil. Birileri kurumlar arasında, belediyeler arasında ve örgütler arasında sorun varmış gibi yansıtmaya çalışıyor. Burada art niyet var, bunu belirteyim. Şu anda ne belediyeler arasında ne de örgütler arasında olumsuzluk ve problem yok” diye konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-