O şahsın cesedi bulundu!

Kuyucak’ın Başaran Mahallesindeki sulama kanalında bir ceset bulundu. Çürümeye yüz tutmuş halde bulunan cesedin geçtiğimiz günlerde Buharkent’te sevgilisini bıçakladıktan sonra, Büyük Menderes mevkiinde kayıplara karışan Mesut T. oluğu tespit edildi.

reklam
18 Temmuz 2016 0
reklam

123

Buharkent’te sevgilisi Cemile B.’yi karnından ve sırtından bıçakladıktan sonra Büyük Menderes Mevkiinde kayıplara karışan Mesut T. için su altı arama ve AFAD ekipleri arama çalışması başlatmıştı. Ancak aranan Mesut T.’nin cansız bedeni 4 gün sonra Kuyucak’ın Başaran mahallesindeki sulama kanalında bir çiftçi tarafından bulundu.

123

Halil Ç. isimli bir çiftçi kanalda cansız bir beden görünce durumu Jandarma ekiplerine bildirdi. Bölgeye gelen jandarma ekipleri Mesut T. nin cansız bedeninde yaptığı ilk incelemede bileklerinde kesik ve alnında kurşun izi tespit etti. Bölgedeki incelemenin ardından Mesut T.’nin cesedi kesin ölüm nedeninin tespit edilmesi için İzmir Adli Tıp kurumuna gönderilirken, intihar mı infaz mı sorusu kafaları karıştırdı.

4-1

Kuyucak’ın Başaran mahallesindeki sulama kanalında cesedi bulunan Mesut T’nin alnında kurşun izine rastlandığı ve intihar süsü verilerek infaz edilmiş olabileceği üzerinde duruluyor. İncelemenin ardından cesedi İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderilen Mesut T.’nin ölüm nedeninin yapılacak otopsi sonucunda netlik kazanacağı öğrenildi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam