Öfke sel oldu taştı!

Önceki gün Nazilli’de sadece 10 dakika süren ve hayatı felç eden yağmurun geride bıraktığı rezalete bir yenisi daha eklendi. Yenimahalle 231/2 sokakta bulunan Duru Apartmanında oturan Sevtap Anbarcı isimli bayan, çatısından akan sular nedeniyle göle dönen evini gösterip müteahhidi suçladı.

reklam
12 Ağustos 2016 0
reklam

hbrici (2)

 

Erdal SAVAŞ/Aydın Haber Ajansı/NAZİLLİ- Önceki gün Nazilli’yi teslim alan yağmur yağışı sadece 10 dakika sürdü. Altyapı yetersizliği nedeniyle hayatın felç olduğu Nazilli’de yaşam durdu, ev ve işyerlerini su bastı. Yağmura hazırlıksız yakalananlar çareyi bir saçağın altına saklanmakta buldu.

İlçenin ana arterlerinde bunlar yaşanırken, Yenimahalle 231/2 sokakta bulunan Duru Apartmanı 3. Katta oturan Sevtap Anbarcı’nın evinde yaşanalar ise kelimenin tam anlamıyla rezaletin son perdesiydi.

2 yıl önce satın aldıkları evlerinde imalat hatası yüzünden gönül rahatlığı ile oturamadıklarını, birçok kez uyarmalarına rağmen binayı yapan Kemal Karakaş isimli müteahhidin kendilerini dinlemediğini savunan Sevtap Anbarcı, evinin tavanından damlayan yağmur sularını göstererek öfke kustu.

Yaşadığı olumsuzlukları yargıya taşıyacağını kaydeden sevtap anbarcı’nın eşi ajdan anbarcı ise yazılı dile getirdiği siteminde yapı denetim firmasının da en az müteahhit kadar suçlu olduğunu belirterek şunları söyledi;

“müteahhit suçludur amma velakin gerçek suçlu NAZDEN yapı denetim Necmi Esenlik’tir. Bu binayı denetlemiş olsaydı bunlar yaşanmazdı. Apartman başına 25.000 TL alması değil o.”

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam