Öldürdüler Yetmedi Birde Yaktılar

Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde korkunç bir olay yaşandı. Yol kenarında bulunan yanan aracın içinde tanınmayacak hale gelmiş bir ceset bulundu. Yakılan kişinin Adem Dönmezer olduğu tespit edilirken, Dönmezer’in öldürüldükten sonra yakıldığı tespit edildi.

reklam
15 Haziran 2016 0
reklam
reklam

Turgutlu ilçesine bağlı Osmancık Mahallesi yakınlarında meydana gelen olayda, yanan araç içerisinde tanınmayacak derecede bulunan şahsın, cinayete kurban gittiği öğrenildi. Olayın faili olduğu iddia edilen 2 şahıs yakalandı. Öldürüldükten sonra yakılan kişinin ise Adem Dönmezer olduğu tespit edildi.

ÖNCE ÖLDÜRÜP SONRA YAKTILAR

Olay, Osmancık Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre yol kenarından geçen dere yatağında yanar halde görülen 35 KD 9159 plakalı araca, ihbar üzerine itfaiye ekipleri müdahale etti. Yangını söndüren itfaiye ekipleri korkunç bir manzara ile karşılaştı. Yolcu koltuğunda tanınmaz halde yanmış bir ceset olduğu görüldü. Hemen jandarma ekiplerine haber verildi. Aracın Salı günü İzmir’in Buca ilçesinde bulunan bir galeriden Adem Dönmezer (35) tarafından satın alındığı araç içindeki cesedin de yine Dönmezer’e ait olduğu ve tabanca ile öldürüldüğünü tespit edildi. Olayla ilgili araştırmalarını genişleten ekipler, MOBESE kayıtlarını incelemeye aldı ve iki şüpheli üzerinde yoğunlaştı.

yanan-otomobilde-ceset-bulundu-8528489_6426_m (1)

CİNAYET SİLAHI DA ELE GEÇİRİLDİ

MOBESE kameralarına takıldığı belirtilen şahıslar, Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerce Turgutlu Devlet Hastanesi yakınlarında bulunan çarşıda yakalandı. Şüpheliler S.G. (28) ile İ.S.’nin (25) üzerinde, olayda kullanıldığı anlaşılan ve şarjöründe 6 mermi bulunan 7,65 mm tabanca ile kutu içerisinde 13 adet fişek ele geçirildi. Alacak meselesi nedeniyle yaşandığı tahmin edilen olayda faillerin, Dönmezer’i tabanca ile öldürdükten sonra otomobiliyle birlikte yaktıkları ve bölgeden başka bir araç ile kaçtıkları iddia edildi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam