Ömer, Defne ve tüm ekip onun için seferber oldu

Kiralık Aşk dizisinde set çalışanı olan 22 yaşındaki Emrah Çakır’dan bir süredir haber alınamıyor. Çakır Bayramın birinci gününden beri kayıp, Ailesi ve dizi ekibi Emrah için seferber oldu.

reklam
13 Temmuz 2016 0
reklam
reklam

Kiralık Aşk dizisinin set çalışanı genç Ramazan Bayramı’nın birinci gününde ağabeyine ait aracı alarak Gebze’deki akrabalarının yanına gitti.  Emrah Çakır geç saatlerde Ümraniye’ye döndü. Daha sonra bir otoparka aracı bıraktıktan sonra kayıplara karıştı. Çakır’ın ailesinden helallik istediği öğrenildi.

Gencin ailesi gözyaşları içinde oğullarından iyi bir haber gelmesini bekliyor. Bir an önce oğlunun geri dönmesini isteyen Anne Naime Çakır, gözyaşı dökerek oğlunun bulunmasını istedi.

1713312

Öte yandan Emrah Çakır’ın ağabeyi Ahmet Çakır, Emrah’ın bir problemi olmadığını belirtti. Ağabey Çakır, “Emrah’ın hiçbir sorunu yoktu. Alkolü yoktu, kumarı yoktu. Bayramın ilk gününden akşam 6 gibi kayıptır. Giderken yanında malzeme olarak bir şey götürmemiş ama bildiğimiz şey 4 bin 500 lira para almış evden. Bin lira üzerinde de kendinde para vardı. Yani 5 bin 500 lira para ile gitmiş. Hiç bir irtibata geçemedik sadece bildiğiz şey bayramın 3’üncü günü Ümraniye’de ATM’den para çekmiş” dedi. Ahmet Çakır, Emrah’ı gören veya duyanların en yakın emniyet güçlerine haber vermesini istedi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam