Ömrünün baharında vefat etti!

Ege Üniversitesi tıp fakültesinde yakalandığı bağırsak kanseri nedeniyle tedavi gören Ece Karakaya genç yaşta hayatını kaybetti. 3. Sınıfta kanser olduğunu öğrenen Karakaya’nın tüm zorluklara rağmen okulunu bitirip avukat olmak için gün saydığı öğrenildi.

reklam
19 Eylül 2016 0
reklam

123

Edinilen bilgiye göre 25 yaşındaki Aydınlı Ece Karakaya, iki yıl önce bağırsak kanseri sebebiyle Ege Üniversitesi Tıp fakültesinde tedavi görmeye başladı.

Hastalığını öğrendiğinde Süleyman Demirel Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde 3. Sınıf öğrencisi olan Karakaya’nın tüm zorluklara rağmen geçtiğimiz yıl üniversiteden mezun olduğu ve kısa süre sonra mesleğe başlayacağı öğrenildi.

 

1234

Ege Üniversitesinden acı haber dün sabah saatlerinde geldi.

Ömrünün baharında yaşama veda eden Ece Karakaya’nın ölümü kenti yasa boğdu. Karakaya için Efeler ilçesindeki Bey Cami’nde ikindi namazına müteakip tören düzenlendi.

Törene Aydın Barosu Başkanı Gökhan Bozkurt, Eğitim İş Aydın Şubesi Başkanı Şaban Özdemir, Aydın Çevre ve Kültür Derneği İkinci Başkanı Metin Aydın ve Karakaya’nın akrabaları, sevenleri ve arkadaşları katıldı. Törenin ardından Karakaya’nın cenazesi gözyaşları arasında toprağa verildi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam