Önce eşini sonra kayın validesini öldürdü!

Didim’de kendisinden ayrılan eşine barışma teklifi eden bir vatandaş dehşet saçtı. Öfkeli koca, önce eşini, sonra da kayın validesini öldürerek kayıplara karıştı.

reklam
09 Ekim 2016 0
reklam

AYDIN'IN DİDİM İLÇESİNDE, EŞİNİN KENDİSİNDEN AYRILMASINA TAHAMMÜL EDEMEYEN VE BARIŞMA TEKLİFİ KABUL GÖRMEYEN ÖFKELİ KOCA, ÖNCE EŞİNİ, SONRA DA EŞİNİN EVİNDE KALDIĞI KADINI ÖLDÜREREK OLAY YERİNDEN KAÇTI. (HÜSEYİN ÇALIŞKAN/AYDIN-İHA)

Aydın’ın Didim ilçesinde, eşinin kendisinden ayrılmasına tahammül edemeyen ve barışma teklifi kabul görmeyen öfkeli koca, önce eşini, sonra da kayın validesini öldürerek olay yerinden kaçtı. Edinilen bilgiye göre olay, dün gece geç saatlerde Efeler Mahallesi Kavala Caddesi’nde bulunan bir sitede meydana geldi. Bir süre önce eşiyle tartışmasının ardından evden ayrılan bir çocuk annesi Senem Zeybek (22), annesi Saniye Özdemir’in yanına yerleşti. Olay gecesi Senem Zeybek’in eşi Nazmi Zeybek barışmak için Saniye Özdemir’in evine geldi. Eşi barışma teklifini kabul etmeyince Nazmi Zeybek, pompalı tüfekle ateş ederek eşi Senem Zeybek ve kayın validesi Saniye Özdemir’i öldürüp, olay yerinden kaçtı.
Silah seslerini duyan site sakinleri durumu polis ve 112 Acil Servis ekiplerine bildirdi. Sağlık ekipleri yaptığı incelemede iki kadının da hayatını kaybettiğini belirlerken, Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri çevrede güvenlik tedbiri aldı. Emniyet güçleri olayı Nazmi Zeybek’in işlediğini tespit ederken, şahsın yakalanması için çalışma başlatıldı.
Cumhuriyet Savcılığı’nın incelemesinin ardından iki kadının cansız bedeni Didim Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam